You are here

O nás

FloriPro Services® je distribuční organizace společnosti Syngenta pro oblast Evropy, Afriky a Středního Východu (EAME), která nabízí mladé rostliny, osivo a nezakořenělé řízky záhonových, balkonových a pokojových květin, dvouletek a trvalek.

  

FloriPro Services® nabízí profesionálním pěstitelům okrasných rostlin produkty a služby, které vyhovují jejich potřebám a zvyšují jejich profitabilitu. Naše znalosti a zkušenosti v oboru okrasných rostlin nám pomáhají uspokojit rozdílné potřeby pěstitelů, obchodníků i spotřebitelů. Spojujeme naši 140 letou tradici s nejmodernějšími technologiemi. Naším cílem je poskytovat úplný servis a kvalitní dodávky rostlinného materiál a stát se tak vaším spolehlivým partnerem. Syngenta je přední světová zemědělská společnost s více než 25.000 zaměstnanci ve více než 90 zemích světa.

Díky našemu výzkumu, globálnímu rozsahu a zkušenostem pomáháme zvýšit produktivitu, ochránit životní prostředí a zlepšit zdraví a kvalitu života. Pro více informací můžete navštívit i www.syngenta.com nebo www.growmorefromless.com.